Teamspeak Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeamSpeak telefon görüşmesi yapar gibi internet üzerinden kanaldaki diğer kullanıcılarla sohbet etme imkânı veren bir sesli iletişim yazılımıdır. Her kullanıcının katılıp sohbet edeceği şifreli ve şifresiz sunucular bulunur. Kullanıcılar genellikle mikrofonlu kulaklık takarak birbirleriyle iletişim kurarlar.(Kaynak Vikipedia) Çeşitli oyunlarda diğer programlara nazaran hem göz aşinalığı hem de kullanım çeşitliliği sadeliği ve kolaylığı açısından gayet anlaşılır ve kullanımı kolay bir programdır. Gerek ses kalitesi gerek sunucu kalitesi(barındırdığı sunuculara göre değişlik gösterebilir) tamamiyle güvenilir ve kaliteli bir programdır.

Peki neden teamspeak?

Kendileri şöyle ifade etmekte;
NEDEN TEAMSPEAK?

Mümkün olan en iyi ses kalitesini sunduğumuzu bir kenara bırakın. Askeri derecede güvenlik, ultra düşük gecikme süresi, VoIP yazılımlarının en düşük kaynak kullanımını ve standart olarak 3D çevresel ses sistemi ses sağladığımızı bir kenara bırakın.

Bir TeamSpeak kullanıcısı olarak en iyisini beklediğinizi biliyoruz.

TeamSpeak'i gerçekten farklı kılan şey, kontrolün tamamen SİZİN elinizde olmasıdır.

Diğer çözümlerin aksine, sizi merkezi sunucular kullanmaya mecbur bırakmıyoruz. Verilerinizi toplamıyor ve satmıyoruz. İşlerin nasıl ilerlemesi veya nasıl görünmesi gerektiğini size söylemiyoruz.

Bunu sizin seçiminize bırakıyoruz. SİZİN karar vermenize müsaade ediyoruz

TeamSpeak. Sizin Ekibiniz. Sizin Kurallarınız.

Kendilerinin de belirttiği gibi, sizin ekibiniz sizin kurallarınız.

Teknik olarak da incelemek gerekirse, diğer programlara nazaran içerik olarak ve yönetimsel içerik olarak daha kapsamlı ve dahi daha alternatif ve kullanışlıdır.
Gerek odaları gerek yetkileri gerekse kişiselleştirilmesi açısından açık ara farkla öne geçtiğini de ifade etmek gerekmektedir. Yine en önemli etken olarak da ses kalitesini verebiliriz. Son olarak kendilerinin resmi sitesini ve indirme linklerini kaynak ve bağlantı olarak ekliyoruz.


Teamspeak resmi sitesi

Windows Client 32-bit [İndir]​

Windows Client 64-bit [İndir]​

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst